Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Firma i biuro, Piaseczno
Zlecenia Zlece Firma i biuro Patchcord światłowodowy sm 1m simplex 9/125, sc/apc-sc/apc 3mm – szybka dostawa lub możliwość odbio
 

Patchcord światłowodowy sm 1m simplex 9/125, sc/apc-sc/apc 3mm – szybka dostawa lub możliwość odbio

prywatne
Dodano: 21 października 2019
|
ID oferty: 4836

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M
SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

Najważniejsze cechy
Długość: 1 metraWtyk SC/APC-SC/APCPatchcord SIMPLEX singlemode (jednomodowy)Typ włókna 9/125Średnica 3mm

Opis produktu
Patchcord światłowodowy typu SIMPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC/APC-SC/APC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 13 zł
Adres: Piaseczno, piaseczyński
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
Zamknij menu